Jsem marketingový taktik a konzultant.

Pomohu vám zvýšit tržby z digitálních kanálů.

Jak dokážu pomoci?

Konzultace 

Přes deset let pomáhám firmám lépe prodávat přes internet  využitím rozličných digitálních kanálů. Rád pomohu i vám vymyslet vhodnou strategii.

Realizace a spoluřízení

Potřebujete někoho, kdo vám pomůže uchopit online marketing, sestavit tým, vytvořit akční plán a pak ho s vámi zrealizuje? Ozvěte se.

SEO pro malé firmy

Miliony návštěvníků jsme přivedli na firemní weby za posledních deset let skrze vyhledávače. Desítky klientských projektů a tisíce hodin práce vedly k tomu, že dnes pro klienty aplikujeme vlastní ověřenou metodiku. Rád ji pomohu aplikovat i vaší firmě.

Obsahový marketing

Pokud chcete implementovat komplexnější obsahový marketing pro akvizici zákazníků či budování publika, pomohu vám jej koncepčně uchopit, naplánovat, dlouhodobě realizovat i vyhodnocovat. Pracovat můžeme s různými platformami.

Jak probíhá spolupráce?

Nejdříve se sejdeme a probereme vaši situaci, vaše podnikání a vaše cíle.
Společně projdeme možnosti, které vaše firma v digitálu má, a načrtneme si, kudy by se mohla vydat (a kde nejvíce vydělat).
Pokud se shodneme na směřování marketingu, cílech a očekávání, pomůžu vám navrhnout strategii, taktiky i akční plán.
Můžu vám pomoci celý plán od A do Z realizovat. Odbavuji osobně, co je v mé kompetenci, u ostatních aktivit zapojuji své ostřílené kolegy.
Průběžně vše měříme a vyhodnocujeme účinnost.

Proč se vyplatím?

Mám 10 let zkušeností. Ušetřím vám peníze a ochráním před nesprávnými kroky.
Mám mimořádné výsledky. Všichni mí klienti rostou. Někteří i o stovky procent ročně.
Mám přehled nad všemi důležitými kanály a dokážu pomoci je sestavit do účinného mixu.
Dokážu vám pomoci sestavit odborný tým specialistů a dodavatelů.
Jsem naprosto transparentní – víte přesně, za co platíte.

Mám výsledky. Vysoká návratnost a dlouhodobá udržitelnost.

Od roku 2012 jsem pomohl desítkám společností s online marketingem. Tedy nacházet cesty, jak získávat zákazníky online. Mé strategie a z nich vycházející kampaně jsou charakteristické vysokou návratností a dlouhodobou udržitelností, což se prokázalo u řady firem.

Co říkají klienti

Naše společnost má s Nicolasem dlouhodobou spolupráci. Od roku 2019 nám pomáhá budovat kompletní online marketing. Za 2 roky se nám podařilo ze Zakra.cz vybudovat nejsilnější značku na trhu vodohospodářských projektů. S klidným srdcem ho můžeme doporučit všude, kde to s online marketingem myslí vážně.

Mgr. Michal Kraus

obchodní ředitel Zakra s.r.o.

Nicolas je človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Dodržiava dohodnuté pravidlá spolupráce a dodáva výsledky nad rámec dohodnutých očakávaní. Okrem toho je zameraný na výsledky a má analytické myslenie. Ak by som mal možnosť vyberiem si ho na spoluprácu opäť.

Marek Vidovič

obchodní ředitel NetDirect s.r.o.

Nechci Nicolasovi dávat žádnou referenci, ani doporučení. Bojím se, že na nás pak nebude mít čas! S Nicolasem spolupracujeme nekontinuálně od roku 2016 v různých cyklech. Pohybujeme se v extrémně konkurenčním oboru a mě baví nápady, na které s Nicolasem vždy přicházíme.

Mgr. Maxim Vihorev

zakladatel VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s.

Nicolas má výjimečný cit pro to, co v marketingu funguje. Díky svým znalostem i nápaditosti dokáže připravit strategii a zacílit kampaně opravdu efektivně. Tím zároveň chrání klienta před vyhazováním peněz za nežádoucí a nefunkční experimenty. Nicolas je spolehlivý profesionál, který dodává svou práci vždy včas a s jehož výsledky jsem byl vždy spokojený.

Mgr. Sebastian James

jednatel James consulting s.r.o.

Na Nicolasovi oceňuji zejména kreativní přístup k projektům a orientaci na výsledek, což je kombinace, kterou jsme přesně potřebovali. A za důležité považuji i velmi přátelské a férové jednání.

Petr Maršálek

manažer Medicínské centrum Praha s.r.o.

Dvojnásobné tržby. Takový je náš výsledek. Číselně to pro nás znamená 3,5 mil. Kč za rok. To je velmi úctyhodný výkon na malý rodinný obchůdek. Nicolas Vrba je náš člověk na výkonnostní marketing.

Martin Černý

spolumajitel ProLožnici.cz

Trápí vás online marketing?

Popovídejme si a zjistěme, jak to zlepšit.

2012-2022 © Nicolas Vrba