Jsem marketingový stratég & taktik.

Pomohu vám zvýšit tržby z digitálních kanálů.

NĚKTERÉ ZE SPOLEČNOSTÍ, SE KTERÝMI JSEM SPOLUPRACOVAL

Mám výsledky. Vysoká návratnost a dlouhodobá udržitelnost.

Od roku 2012 jsem pomohl desítkám společností s online marketingem. Tedy nacházet cesty, jak získávat zákazníky online. Mé strategie a z nich vycházející kampaně jsou charakteristické vysokou návratností a dlouhodobou udržitelností, což se prokázalo u řady firem.

Jak dokážu pomoci?

Konzultace 

Chcete lépe prodávat na internetu? Pojďme to společně probrat. Mám 10 let zkušeností a pomohu vám se lépe zorientovat. 

Realizace a spoluřízení

Hledáte někoho, kdo vám pomůže komplexně realizovat propagaci v jednotlivých kanálech a získat výsledky? Pomohu vám to zorganizovat.

SEO, PR & ORM

Řešíte návštěvnost webu z vyhledávačů? Nebo řešíte vaši online reputaci - to, co se o vás na internetu píše a zákazníkům objevuje? Pomohu vám zvýšit jak organickou návštěvnost, tak zajistit pozitivní image. 

Kdy si mě najmout?

Podnikáte a chcete s marketingem začít nebo marketing už děláte, ale nejste spokojeni.
Když váš online marketing funguje, ale nedaří se vám ho naškálovat a zvýšit účinnost.
Děláte online marketing na různých kanálech, ale nevíte, jak to všechno efektivně synchronizovat a propojit v celistvý mix.

Proč se vyplatím?

Mám 10 let zkušeností. Ušetřím vám peníze a ochráním před nesprávnými kroky.
Mám mimořádné výsledky. Všichni mí klienti rostou. Někteří i o stovky procent ročně.
Mám přehled nad všemi důležitými kanály a dokážu pomoci je sestavit do účinného mixu.
Dokážu vám pomoci sestavit odborný tým specialistů a dodavatelů.
Jsem naprosto transparentní – víte přesně, za co platíte.

Služby a cena

Konzultace
Spolupráce na řízení marketingu
Audit marketingu

Konzultace

Probereme společně, kde jste, kam chcete dojít a jak by to bylo možné. Najdeme příležitosti a zlepšíme vaše výsledky.
Jednorázová konzultace (90 min) stojí 2 000 Kč. Při dlouhodobé spolupráci je možné konzultovat po kratší čas.

Spolupráce na řízení marketingu

Pokud potřebujete někoho, kdo vám bude pomáhat s organizací marketingu vaší společnosti, starat se o jednotlivé kanály a specialisty, vyhodnocovat výkon a výsledky, kontinuálně upravovat strategii a podobně. Cena začíná na 15 000 Kč měsíčně, dle rozsahu.

Audit marketingu

Chcete, aby se někdo komplexně podíval na to, co nyní děláte a jaké jste měli dosavadní výsledky, a řekl vám, kde přicházíte o peníze, jaké příležitosti nevyužíváte a kudy se lze vydat dál? Mohu vám provést audit. Ten se obvykle pohybuje od 12 000 Kč, dle rozsahu.

Co říkají klienti

Naše společnost má s Nicolasem dlouhodobou spolupráci. Od roku 2019 nám pomáhá budovat kompletní online marketing. Za 2 roky se nám podařilo ze Zakra.cz vybudovat nejsilnější značku na trhu vodohospodářských projektů. S klidným srdcem ho můžeme doporučit všude, kde to s online marketingem myslí vážně.

Mgr. Michal Kraus

obchodní ředitel Zakra s.r.o.

Nicolas je človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Dodržiava dohodnuté pravidlá spolupráce a dodáva výsledky nad rámec dohodnutých očakávaní. Okrem toho je zameraný na výsledky a má analytické myslenie. Ak by som mal možnosť vyberiem si ho na spoluprácu opäť.

Marek Vidovič

obchodní ředitel NetDirect s.r.o.

Nechci Nicolasovi dávat žádnou referenci, ani doporučení. Bojím se, že na nás pak nebude mít čas! S Nicolasem spolupracujeme nekontinuálně od roku 2016 v různých cyklech. Pohybujeme se v extrémně konkurenčním oboru a mě baví nápady, na které s Nicolasem vždy přicházíme.

Mgr. Maxim Vihorev

zakladatel VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s.

Nicolas má výjimečný cit pro to, co v marketingu funguje. Díky svým znalostem i nápaditosti dokáže připravit strategii a zacílit kampaně opravdu efektivně. Tím zároveň chrání klienta před vyhazováním peněz za nežádoucí a nefunkční experimenty. Nicolas je spolehlivý profesionál, který dodává svou práci vždy včas a s jehož výsledky jsem byl vždy spokojený.

Mgr. Sebastian James

jednatel James consulting s.r.o.

Na Nicolasovi oceňuji zejména kreativní přístup k projektům a orientaci na výsledek, což je kombinace, kterou jsme přesně potřebovali. A za důležité považuji i velmi přátelské a férové jednání.

Petr Maršálek

manažer Medicínské centrum Praha s.r.o.

Dvojnásobné tržby. Takový je náš výsledek. Číselně to pro nás znamená 3,5 mil. Kč za rok. To je velmi úctyhodný výkon na malý rodinný obchůdek. Nicolas Vrba je náš člověk na výkonnostní marketing.

Martin Černý

spolumajitel ProLožnici.cz

Trápí vás online marketing?

Popovídejme si a zjistěme, jak to zlepšit.

2012-2022 © Nicolas Vrba