Další klienti a projekty

Co řekli druzí

Naše společnost má s Nicolasem dlouhodobou spolupráci. Od roku 2019 nám pomáhá budovat kompletní online marketing. Za 2 roky se nám podařilo ze Zakra.cz vybudovat nejsilnější značku na trhu vodohospodářských projektů. S klidným srdcem ho můžeme doporučit všude, kde to s online marketingem myslí vážně.

Mgr. Michal Kraus
obchodní ředitel Zakra s.r.o.

Nicolas Vrba nám pomáhá již asi 3 roky. Pomohl nám se založením webu, grafikou i texty, hlavně ale celé 3 roky nám pomáhá budovat silnou pozici na internetovém trhu. Od počátku spolupráce se obraty firmy zvýšily zhruba o třetinu. Spolupráce je profesionální a na vysoké úrovni. I po třech letech dokáže přijít s novými nápady, kam web v rámci trhu směřovat a jak ho dále posunout. Zkrátka mohu jedině doporučit.

Ing. Jaroslav Faiferlík
jednatel Visionplan-3D s.r.o.

Nechci Nicolasovi dávat žádnou referenci, ani doporučení. Bojím se, že na nás pak nebude mít čas! S Nicolasem spolupracujeme nekontinuálně od roku 2016 v různých cyklech. Pohybujeme se v extrémně konkurenčním oboru a mě baví nápady, na které s Nicolasem vždy přicházíme.

Mgr. Maxim Vihorev
zakladatel VIHOREV CAPITAL a.s.

Nicolas je profesionál na svém místě. Díky jeho radám se mně podařilo od začátku vybudovat a zacílit marketingovou strategii pro rozjíždějící podnikání, která přinášela okamžité ovoce.

Lukáš Hádek
majitel Plantman.cz

Nicolas je človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Dodržiava dohodnuté pravidlá spolupráce a dodáva výsledky nad rámec dohodnutých očakávaní. Okrem toho je zameraný na výsledky a má analytické myslenie. Ak by som mal možnosť vyberiem si ho na spoluprácu opäť.

Marek Vidovič
obchodní ředitel NetDirect s.r.o.

Trojnásobné tržby. Takový je náš výsledek. Číselně to pro nás znamená 4,5 mil. Kč za rok. To je velmi úctyhodný výkon na malý rodinný obchůdek. Nicolas Vrba je náš člověk na výkonnostní marketing.

Martin Černý
spolumajitel ProLožnici.cz

Nicolas má výjimečný cit pro to, co v marketingu funguje. Díky svým znalostem i nápaditosti dokáže připravit strategii a zacílit kampaně opravdu efektivně. Tím zároveň chrání klienta před vyhazováním peněz za nežádoucí a nefunkční experimenty. Nicolas je spolehlivý profesionál, který dodává svou práci vždy včas a s jehož výsledky jsem byl vždy spokojený.

Mgr. Sebastian James
jednatel James consulting s.r.o.

Na Nicolasovi oceňuji zejména kreativní přístup k projektům a orientaci na výsledek, což je kombinace, kterou jsme přesně potřebovali. A za důležité považuji i velmi přátelské a férové jednání.

Petr Maršálek
manažer Medicínské centrum Praha s.r.o.

S Nicolasem jsme spolupracovali na několika projektech z oblasti marketingu a vytváření obchodních strategií. Jedná se o profesionála, který se na problém vždy dívá z různých úhlů a dokáže tak nabízet nová řešení, které ostatní ani nenapadnou. Projekty tak posouvá na vyšší úroveň a blíže k jejich cíli. Budu velmi rád, když naše spolupráce, která byla vždy prospěšná, bude pokračovat i nadále.

Ing. Michal Braun
jednatel Profitio s.r.o.

S Nicolasom spolupracujeme už niekoľko rokov. Pomáha nám s návrhom a implementáciou komunikácie na zákazníkov z B2B segmentu. S Nicolasom sa spolupracuje veľmi dobre a na profesionálnej úrovni. Je skutočným odborníkom v marketingu a špeciálne dobre sa orientuje v komunikácii a obsahovom marketingu. Pripravil pre nás funkčnú obsahovú stratégiu, ušitú na mieru na základe insights z nášho segmentu a zároveň pre nás zabezpečuje aj exekúciu tejto stratégie. Pokiaľ potrebujete nastaviť a realziovať efekltívnu a účinnú obsahovú stratégiu, tak Nicolasa môžem rozhodne odporúčať.

Ing. Peter Vidovič
jednatel Modrý koník media s.r.o.

Nicolase jsme oslovili kvůli strategickému poradenství v oblasti našich online projektů. Setkali jsme se skutečným srdcařem, který se dokáže skvěle nacítit do potřeb daného projektu a odhalit jeho skrytý potenciál při zapojení výkonnostního marketingu a SEO optimalizace. Po několika setkáních jsme dostali zcela konkrétní rady, které nám už přinášejí hmatatelné výsledky. Díky za kvalifikovanou radu, můžeme ji jedině doporučit dalším!

Ivan Sobička
account director TAKTIQ Communications s.r.o.

Na Nicolasovi je obdivuhodné především, s jakým nasazením přistupuje ke klientům. Rozhodně není jeden z těch marketérů, který by u klienta "jel podle šablony". Při každém projektu, kdy jsme spolu spolupracovali, bylo patrné Nicolasovo úsilí precizně pochopit situaci klienta, jeho potřeby a přijít s out of the box řešením vytvořeném klientovi přímo na míru. Oceňuji také jeho obrovský přehled ve všech online marketingových disciplínách. Spolupráci s Nicolasem rozhodně doporučuji.

Ing. Radim Bílý
head of sales Fresh Services, s.r.o.

S Nicolasom sa skvelo spolupracuje. V rámci projektu sa snaží dostatočne komunikovať s klientom i s dodávateľom tak, aby boli obe strany spokojné, nehovoriac o samotnej pridanej hodnote, ktorú do projektov prináša. Oceňujem najmä Nicolasov skutočný záujem o to priniesť klientovi kvalitné výsledky, no tiež ochotu o veciach diskutovať a vylepšovať ich vždy, keď je to možné. Budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Ivona Harčarová
značka BeWitch

Nicolas je jeden z největších odborníků na SEO, kterého jsem poznal. A to na to správné SEO v tom dobrém slova smyslu. Dokáže tvořit velmi kvalitní a poutavé texty, které budí pozornost a přináší kromě SEO i samotné leady. Kromě toho je skvělý i v sociálních sítích. Spolupráci s Nicolasem rozhodně doporučuji!

Ing. Ondřej Prokop
jednatel Fresh Services, s.r.o.

Nicolas je velký profesionál, který marketingu rozumí velmi komplexně a do hloubky. Díky tomu dokáže své klienty opravdu posunout a přinést reálné výsledky. Spolupráci s ním můžu každému jedině doporučit.

Kateřina Matesová
PR a obsahová tvůrkyně

Trápí vás online marketing? Popovídejme si o tom.

Kontaktujte mě