Realizace online marketingu

Máte skvělý produkt nebo službu a jediné, co zbývá, je dát o tom světu vědět? Znáte potenciál online marketingu a chcete získávat více zákazníků z internetu?

Rád budu vaším průvodcem ve světě digitální reklamy.

Nejprve vám pomohu pochopit, jak online marketing funguje, co od něho lze reálně očekávat a čeho můžete dosáhnout. Ukážu vám, jaký potenciál má konkrétně vaše firma a navrhnu možné cesty realizace.

Pokud se na dané cestě shodneme, pomáhám vaší firmě ji realizovat.

Po celou dobu spolupráce vás provázím, asistuji v koordinaci jednotlivých specialistů (SEO, PPC, soc. sítě) a díky tomu, že nemám střet zájmů (nejsem agentura a nepotřebuji na vás vydělávat), vám transparentně ukazuji, co kde funguje a co naopak ne.

Jak to probíhá?

Nejdříve se potkáme a vy mi povíte o vaší firmě, vašich cílech a dlouhodobé vizi. V rámci této diskuse se také pobavíme o možnostech online reklamy (SEO, PPC, sociální sítě a další). Pomohu vám porozumět celkovému kontextu, možnostem.
Navrhnu možné cesty, jak dosáhnout vašich cílů, a vysvětlím, co vše to obnáší - finančně, časově, kapacitně.
Pokud si plácneme, na začátku spolupráce si do hloubky definujeme a dokumentujeme naše cíle, KPI, dlouhodobou strategii, taktiky a samozřejmě rozpočet.
Společně plán od A do Z realizujeme. Na jednotlivé kanály vám pomáhám získat 100% ověřené specialisty. Případně pracujeme s vašimi.
Průběžně vše měříme a vyhodnocujeme. Podle potřeby strategii upravujeme.

Proč se vyplatím?

Mám přehled nad všemi důležitými kanály a dokážu pomoci je sestavit do účinného mixu.
Dokážu vám pomoci sestavit odborný tým specialistů a dodavatelů.
Jsem naprosto transparentní – víte přesně, za co platíte.

Kapacita

Vzhledem ke složitosti procesu spoluřízení marketingu a časové náročnosti, která se k tomu pojí, obvykle nepřijímám více než 2 nebo 3 projekty tohoto typu ve stejnou dobu.


Bohužel v současnosti (4.9.2023) jsem plně vytížen a nepřijímám nové projekty tohoto typu.

Cena služby

Vždy záleží na rozsahu a komplikovanosti operace. Naceňuje se proto individuálně a podle situace klienta. Cena za mojí asistenci při řízení online marketingu firmy začíná na 20 000 Kč bez DPH měsíčně

Tato částka ovšem nezahrnuje náklady na konkrétní kanály nebo odměnu spolupracovníků. Opět zde záleží na domluveném rozsahu a cílech klienta.

Mám výsledky. Vysoká návratnost a dlouhodobá udržitelnost.

Od roku 2012 jsem pomohl desítkám společností s online marketingem. Tedy nacházet cesty, jak získávat zákazníky online. Mé strategie a z nich vycházející kampaně jsou charakteristické vysokou návratností a dlouhodobou udržitelností, což se prokázalo u řady firem.

NĚKTERÉ ZE SPOLEČNOSTÍ, SE KTERÝMI JSEM SPOLUPRACOVAL

Co říkají klienti

Naše společnost má s Nicolasem dlouhodobou spolupráci. Od roku 2019 nám pomáhá budovat kompletní online marketing. Za 2 roky se nám podařilo ze Zakra.cz vybudovat nejsilnější značku na trhu vodohospodářských projektů. S klidným srdcem ho můžeme doporučit všude, kde to s online marketingem myslí vážně.

Mgr. Michal Kraus

obchodní ředitel Zakra s.r.o.

Nicolas je človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Dodržiava dohodnuté pravidlá spolupráce a dodáva výsledky nad rámec dohodnutých očakávaní. Okrem toho je zameraný na výsledky a má analytické myslenie. Ak by som mal možnosť vyberiem si ho na spoluprácu opäť.

Marek Vidovič

obchodní ředitel NetDirect s.r.o.

Nechci Nicolasovi dávat žádnou referenci, ani doporučení. Bojím se, že na nás pak nebude mít čas! S Nicolasem spolupracujeme nekontinuálně od roku 2016 v různých cyklech. Pohybujeme se v extrémně konkurenčním oboru a mě baví nápady, na které s Nicolasem vždy přicházíme.

Mgr. Maxim Vihorev

zakladatel VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s.

Nicolas má výjimečný cit pro to, co v marketingu funguje. Díky svým znalostem i nápaditosti dokáže připravit strategii a zacílit kampaně opravdu efektivně. Tím zároveň chrání klienta před vyhazováním peněz za nežádoucí a nefunkční experimenty. Nicolas je spolehlivý profesionál, který dodává svou práci vždy včas a s jehož výsledky jsem byl vždy spokojený.

Mgr. Sebastian James

jednatel James consulting s.r.o.

Na Nicolasovi oceňuji zejména kreativní přístup k projektům a orientaci na výsledek, což je kombinace, kterou jsme přesně potřebovali. A za důležité považuji i velmi přátelské a férové jednání.

Petr Maršálek

manažer Medicínské centrum Praha s.r.o.

Dvojnásobné tržby. Takový je náš výsledek. Číselně to pro nás znamená 3,5 mil. Kč za rok. To je velmi úctyhodný výkon na malý rodinný obchůdek. Nicolas Vrba je náš člověk na výkonnostní marketing.

Martin Černý

spolumajitel ProLožnici.cz

Trápí vás online marketing?

Popovídejme si a zjistěme, jak to zlepšit.

2012-2022 © Nicolas Vrba